Të shtëna në Paris, dy të vdekur

Dy persona raportohet se kanë mbetur të vdekur gjatë të shtënave në në kryeqytetin francez Paris.

Raportohet se autori është një person rreth të 30-tave, i cili ka qëlluar me armë zjarri partneren në mes të një rruge periferike, pranë tregut Corbeille Essonne dhe më pas veten.