Temperatura të larta sot dhe nesër në Kosovë

36 gradë Celsius pritet të jetë temperatura maksimale në Kosovë dy ditëve në vazhdim, e që do të shënohet në qytetin e Gjakovës.


Prishtina Weather njofton se ditëve të fundit do të kemi temperatura të larta në vendin tonë.

Parashikimi i detajuar:

7.08.2019 – Nxehtë, kryesisht me diell. Erë e lehtë dhe mesatare nga jugu-jugperëndimi 2-6m/s. Indeksi UV: 8.

8.08.2019 – Shumë nxehtë, kryesisht me diell. Në mbrëmje do të ketë vransira kalimtare. Erë e lehtë dhe mesatare nga jugu-jugperëndimi 2-7m/s. Indeksi UV: 8.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme