TENTIMI PËR TA RRËMBYER ANIJEN ME MALLRA U DOLI NDRYSHE

Janë shfaqur në internet pamje me shkëmbim zjarri mes një ekipi të sigurisë private të angazhuar në një luftë zjarri me piratët somalezë duke u përpjekur për të rrëmbyer një anije mallrash.

Një motoskaf mund të shihet duke ardhur drejt anijes pasi një kontraktor privat i sigurisë, që thuhet të jetë amerikan, përdor armën dhe fillon të qëllojë mbi ta.

Fillimisht, siç thuhet më tej, ka qenë një roje ai i cili fillon me të shtëna paralajmëruese në drejtim të skafit që mund të shihet duke u afruar.

Gjithashtu një barkë e dytë duket gjithashtu duke u afruar drejt anës së djathtë të anijes.

Rojet e sigurimit qëllojnë me dhjetëra plumba në drejtim të tyre, të cilat përfundimisht tërhiqen.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme