Tërmet i fuqishëm godet Shqipërinë

Pak minuta më parë ndodhi një tërmet i fuqishëm në Tiranë.


Për momentin të dhënat nga stacionet ndërkombëtare gjeologjike tregojnë se ai ishte i një fuqie prej 5.5 ballësh dhe ra në 55 kilometra në veri të Tiranës dhe me thellësi 9 kilometra.

Mësohet se Tërmeti kishte si epiqendër zonën mes Dibrës dhe Mirditës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme