Tërmet i fuqishëm në Maqedoni

Sakte.net / E shtune, 08 Tetor 2016 – 09:58

Enti seizmologjik i Maqedonisë ka regjistruar një tërmet të fuqishëm që ka dridhur shumë fortë Maqedoninë, përcjell Telegrafi

 

Tërmeti ka ndodhur rreth orës 2 e gjys pas mesnate dhe ka pasur fuqinë e dridhjes prej 4 shkallë të Rihterit. Ky tërmet është ndjerë në qytetet Shkup, Ohër, Krushevë, Gjevgjeli, Strugë dhe rrethinën e këtyre.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme