Tërmet me epiqendër në kufirin Kosovë – Maqedoni

Para pak minutash u regjistrua një tërmet i ri në Shkup. Sipas të dhënave të para, fuqia e tij ka qenë 2.4 shkallë të Rihterit, ndërsa epiqendra ka qenë në kufirin që ndan Kosovën dhe Maqedoninë./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme