Tetovë, kushte të tmerrshme në shkollën “Liria”: Nga reshjet pikon çatia

Çatia e Shkollës Fillore “Liria” të Tetovës është gjysmë e shkatërruar, gjë që rrezikon që të bie mbi kokat e nxënësve dhe të punësuarve në këtë institucion, njofton Portalb.mk.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme