Thaçi mbledh Këshillin Kombëtar për Integrime

E premte, 28 Tetor 2016  –  Sakte.net

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi so do të mbledh Këshillin Kombëtar për Integrim Evropian, ku do të flitet për proceset integruese.

Takimi do të mbahet në Qeveri, ku pos presidentit, do të flasin edhe kryeministri Isa Mustafa, ministri i Jashtëm, Enver Hoxhaj si dhe shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, transmeton Klan Kosova.