Thaçi në ambasadën e SHBA, ja detajet e takimit

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi sot do të qëndrojë në ambasadën amerikane ku do të pritet nga ambasadori Xhes Bejli.

Nga kabineti i tij informojnë mediat se takimi do të ketë si temë diskutimi zgjedhjet e 11 dhjetorit, punën e Prokurorisë Speciale dhe krijimin e të gjitha kushteve për zgjedhje fer dhe demokratike. Thaçi ka paralajmëruar se do të jap deklaratë për mediat lidhur me këtë takim. (INA)

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme