Thaçi takon nesër partitë për të caktuar datën e zgjedhjeve lokale

Presidenti Hashim Thaçi, për të mërkurën ka ftuar në takim përfaqësuesit e partive politike.

Takimi është thirrur në ora 09:00, në një nga sallat e ndërtesës së Kuvendit të Kosovës dhe do të jetë i hapur për media.

Takimi konsultativ organizohet për të caktuar datën e zgjedhjeve lokale.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme