Theret me thikë mjekja nga Shkupi

Mjekja nga Klinika për Nefrologjis është gjetur e vdekur mbrëmë në afërsi të Qendrës Klinike “Nënë Tereza” në Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Ajo kishte dëmtime nga një thikë në qafë dhe trup si dhe venat e prera. Sipas MPB-së, viktima është J.M.S. (53) nga Shkupi, e cila ishte edhe profesoreshë në Fakultetin e Mjekësisë.

Për më shumë informacione nga Ministria e Brendshme pritet më vonë gjatë ditës. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme