Theret me thikë një person në Gjakovë, tre të arrestuar

Janë arrestuar tre të dyshuar në Gjakovë, pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht me një mjet të mprehtë-thikë në person, bën të ditur Policia.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit njëri prej të dyshuarve dërgohet në mbajtje ndërsa dy të tjerë lirohen.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën ‘Vëllezërit Frashëri’.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme