Therrje me thikë, lëndohet rëndë një person

Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar (i mitur), pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht me një mjet të mprehtë-thikë viktimën mashkull K-Shqiptar (i mitur).

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë.

Mjeti i dyshuar- thika është konfiskuar ndërsa me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme