Tmerr në Vlorë, gjendet një kokë njeriu pa trup

Një kokë njeriu me vrimë e shkëputur nga trupi është gjendur mëngjesin sotëm në fshatin Karbunarë në Vlorë.

 

Policia njoftonsqaron se ka qenë një bari i zonës që ka njoftuar për gjetjen e një koke njneriu, ndërkohë që po punohet për të gjetur trupin dhe identifikuar viktimën. Nga informacionet e para mësohet se koka është e  dekompozuar, çka vërteton se ka shumë kohë që kjo ngjarje makabër ka ndodhur. Në qytetin e  Vlorës ka disa denoncime për persona të zhdukur në këtë zonë. Ndërkohë që dyshimet e para shkojnë për një vrasje të mundshme që mund të ketë ndodhur rreth tre muaj më parë. Kafka është dërguar për ekzaminin dhe identifikim të perosonit. /Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme