Tragjike: Kërcyesi slloven zhytet në ujë dhe zhduket (Video)

Kërcyesi slloven, Andrej Beuc 34 vjeçar nga Krsko, është hedhur nga ura e lumit Drina në Zvornik të Bosnjës nga një lartësi 20 metra, mirëpo pas kërcimit ai u zhduk.
Pas kërcimit në ujë, ai nuk u pa më edhe pse zhytës të shumtë u vërsulën drejtë kërkimit të tij, mirëpo sipas kësaj videoje nuk u pa askund, transmeton Gazeta Express.

Beuc vlen të theksohet se ishte një kërcyes profesionalk.

Ekipet e shpëtimit tash e disa orë janë në kërkim të Beuc, të cilët janë zhytur në thellësi deri në 20 metra.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme