Tre të vrarë në çarshi të Gjakovës

23 Gusht 2016 – Sakte.net  17:54

Tre persona kanë mbetur të vrarë gjatë një përleshje me armë zjarri në Gjakovë

Rasti ka ndodhur në çarshinë e këtij qyteti, rreth orës 17:00.

Lajmin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës në Gjakovë, raporton TV ARTA.

Sipas policisë ende nuk dihen se cilat janë motivet dhe se viktimat janë të moshës 25- 35 vjeçar ndërkohë të dyshuarit janë në arrati.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme