Tre të vrarë nga të shtëna me armë zjarri në SHBA (Foto)

Nga të shtëna me armë zjarri një baba dhe dy vajzat e tij janë gjetur te vdekur sot në shtëpinë e tyre në veri perëndim të Portlandit në SHBA.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:30 sipas kohës lokale, raporton Sky News.

42 vjeçari babai i dy vajzave, sipas gruas së tij kishte kërcënuar se do ti vriste dy vajzat e tij dhe vetën për arsye ende të pa njohura.

Policia dyshon se ky krim u krye pikërisht nga babai y dy vajzave i cili në fund ka vrarë edhe vetën. /Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme