Tregoi të dashurën e re, Izet Haxhia: Fëmijët e mi m’u sulën si hiena

Disa ditë më parë Izet Haxhia, ish-truproja i Sali Berishës, i cili është dënuar me 25 vite burg në Shqipëri për përfshirje në vrasjen e Azem Hajdarit, publikoi lajmin se është në një lidhje të re me një vajzë të quajtur Franca.

Ai tregoi se po përjeton një lidhje dashurie që pas ndarjes nga bashkëshortja dhe me të dashurën e re kanë qenë shokë që para 20 vitesh.

Haxhia ka thënë se me të ka 6 muaj që është në një lidhje ndërsa menjëherë pas publikimit të këtij lajmi ai tha se e dashura kishte marrë kërcënime të shumta.

POSTIMI I PLOTË

Ne jeten time té veshtire e té trazuar nga mijra dallge té saj , e vetmja gje qe nuk kam bere ka qene genjeshtera .Kam bere shume gabime e té keqia ndaj té tjereve por nuk kam luajtur me ndjenjat e askujt ,kam qene i palumtur ne çdo lidhje, i paplotesuar .Ka disa muaj qe une po jetoj nje dashuri té madhe ,qe me ka ndryshuar

jeten ,me ka bere té lumtur ,me ka bere té njof vetveten , ta dua ate , ta dua jeten.

Nje dashuri kaq e madhe , kaq e paster , kaq e pafajshme nuk mund té mbahej brenda vetes ,

nuk mund té fshihej , nuk mund té frikesohej nga çmendina anadollake e opinjonit hipokrit Shqiptar..Me kembnguljen e dashurise time ,vendosem ta benim publike ,ne nje moment té veshtire qe po kalonim , momentin e lajmit per ekstradimin ..Na u sulen si hjenat té gjithe ,ne radhe té pare femijet e mij ,me nje fjalor té denje per halabaket e rrugeve ,u sulen te afermit e dashurise time me viktimizime e thagma dhe fyerje ndaj meje .U sulen kategoria me e ndyre e anonimeve té fshehur pas profileve fallso té FB ,me mesazhe monstruoze ,qe permbanin , sharje nga me té ndyrat ,kercenime ,fyerje , té denja vetem per ata .Nuk mund ta honepsnin dot dashurine tone ,lumturine tone ,U vune ne pergjim ,thirren ne ndihme gjithe ligesite e tyre ,dhe ju sulen nje femre te pambrojtur ,me shpirt artisti qe nuk kishte degjuar kurre ndaj vetes se saj asnje sharje ,asnje fyerje , asnje monstruozitet té tille .Dhe shpirti i saj i ndjeshem u thye ,u tulat u fye u tmerrua u tremb, nga keto hjena qe vetem ne Shqipri mund té gjenden .

Degjoni ketu o njerez té ndyre . Ne nuk jemi si ju ,ne nuk fshihemi si ju , nuk kemi ligesite tuaja té shpirtit tuaj qe nuk Ka njohur kurre dashuri , por vetem imoralitet e ndyrsillik , vetem poshtersi e ligesi .

Ne nuk beme asgje té keqe , vetem sa duhemi ,

kur qenka bere faj e krim dashuria ?

Pse qenka faj dhe krim publikimi i kesaj ndjenje kaq te paster e pafajshme .

Ju e fituat nje beteje , por nuk mund ta fitoni kurre luften ndaj kesaj Dashurie kaq té madhe ,me gjithe metodat tuaja té ndyra e té neverirtshme .

Dashuria jone e paster, si pikat e lotit do té fitoje mbi gjithe pisllikun ,imoralitetin dhe ligesite tuaja . Té kaluara dashuria ime e perjteshme !!!”d.m-dritare.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme