Trendi më i ri i bukurisë: “extensions” në hundë

Femrat në ditët e sotme nuk po dinë më të ndalojnë.

Kanë shfaqur në rrjetet sociale një trend të ri, duke vendosur “extensions” (zgjatje të flokëve) në hundë.

Fashionista në Instagram kanë filluar të vendosin “extensions” qerpikësh në hundën e tyre, për arsye të pakuptueshme.

Nëse do të klikoni #nosehairextensions në Instagram do të shfaqen foto të vajzave të reja, mbase dhe meshkuj që përdorin këtë “look”./tch

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme