Trump dhe Jong-un nuk mund të takohen

Ish-sekretarja amerikane e shtetit Condoleezza Rice ka folur rreth zhvillimeve të fundit në raportet në mes të Shteteve të Bashkuara dhe Koresë së Veriut.

Thotë se Donald Trump nuk mund të takohet me liderin Kim Jong-un. Presidenti amerikan më parë është shprehur i gatshëm për një takim të tillë.

“Presidenti i Shteteve të Bashkuara nuk mund të takohet me Kim Jong Un”, tha Rice.

“Jo në këto rrethana”, theksoi ajo.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme