Trump kërcënohet me armë, largohet me shpejtësi nga oficerët e shërbimit sekret (Video)

Një incident ka ndodhur me kandidatin republikan për president në SHBA, gjatë fushatës në Nevada.

Gjatë kohës kur Donald Trump po fliste nga podiumi oficerët e shërbimit sekret e larguan atë me shpejtësi.Pas ngjarjes një person u shoqërua i prangosur, ndërsa u raportua se ai kishte një armë, por Shërbimi Sekret e mohoi pas kontrollit që ju nënshtrua.

 Kandidati republikan është shoqëruar jashtë nën mbrojtjen e njerëzve të shërbimit sekret dhe është rikthyer sërish për të vijuar fjalimin.

Shikoni videon për më shumë:

https://www.youtube.com/watch?v=7gJ7bfSdd1s

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme