Trump u premton amerikanëve ndryshim dhe unitet

Donald Trump ka premtuar se do ta unifikojë Amerikën, gjatë jnë adresimi që ka bërë para mbështetësve të tij në një koncert, një ditë para inaugurimit presidencial, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova.

Duke folur në shkallët e memorialit Lincoln në Washington DC, presidenti i sapozgjedhur po ashtu ka premtuar se do të sjellë ndryshim në vend.

Në mesin e të pranishëmve ishin familja e tij dhe disa artistë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme