U akuzua për korrupsion dhe shpifje, çfarë vendimi mori gjykata për Eni Çobanin?

Amnistia nuk solli gëzim vetëm te të burgosurit, por edhe për avokaten Eni Çobani e cila mesa duket i ka mbyllur të gjitha çështjet që janë hapur kundër saj.

Eni Çobani pak kohë më parë u padit nga disa persona në Gjykatë, se ajo kishte shpifur ndaj tyre dhe për ketë kërkonin dëmshpërblim.
Ndërkohë, pak ditë më parë Gjykata e mbylli përfundimisht këtë dosje, për shkak të futjes në fuqi të ligjit të Amnistisë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme