U dëmtua në guroren ku punonte, ndërron jetë 24 vjeçari

Një 24 vjeçar ka ndërruar jetë pas dëmtimeve që mori përgjatë punimeve me krep në guroren e fshatit.


Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Brataj, Selenicë dhe viktima është identifikuar me inicialet J.V.

Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30 kur i riu është dëmtuar nga gurët e më pas ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të marra.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 15:30, në fshatin Brataj, Selenicë, shtetasi J. V., 24 vjeç, punëtor në guroren e këtij fshati, dyshohet se aksidentalisht gjatë punimeve me skrep, është dëmtuar nga gurët dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme