U lind djali, familja bën “dasmë” në QKUK (Video)

Një familje nga Kosova i është gëzuar aq shumë lindjes së djalit, shkruan zeri.info.

Kështu, për të festuar, para objektit të Gjinekologjisë të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës (QKUK), familjarët kanë marrë me vete edhe daullexhinjtë.

Kështu, djali dhe nëna do të dalin nga spitali… me “zhurmë”!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme