V V:Shteti i pronto-politikanëve

Edhe Lëvizja Vetvendosje ka reaguar nëpërmjet Fashër Kasniqit i cili shtetin e quanë të kapur nga krimi dhe korrupcion dhe si rezultat i tijë sot e kemi demarkacionin,zajednicën,papunesin e varfërin .

Postimi i plote

A po e kuptoni tash pse na vijnë demarkacioni, “Zajednica”, rrënimi ekonomik, papunësia e varfëria, etj.?!
Me pronto-politikanë që synim kanë rritjen e pushtetit dhe pasurisë private dhe që metodë e kanë krimin – veç të këqija do t’na vijnë.
Ata janë të shantazhueshëm, prandaj janë servilë ndaj çdo projekti të huaj që rrënon shtetin dhe ekonominë tonë.
Çështja është kur do të vendosim me i largu nga pushteti?
Sepse, ata nuk ikin vetë!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme