Vajza nga Kumanova flet me emër e mbiemër: Kushëriri më dhunoi mua, pastaj vajzën e vetë!

Kjo është kumanovarja Sanja Borizovska e cila si vajzë pesë vjeçare është abuzuar seksualisht nga një familjar i afërt. Tmerri që r ka përjetuar si fëmijë edhe sot e kësaj dite i ngjall ndjenja të frikës dhe dhimbjes. Ajo ka vendosur të flasë publikisht për tmerrin e përjetuar, në kuadër të fushatës kundër dhunës nfaj fëmijëve dhe me qëllim që t’i inkurajojë vajzat të mos heshtin, transmeton Gazeta Lajm. Dhunuesi ka shfryrë mbi të fantazitë e fshehta dhe sadiste, kurse pas aktit e ka vendosur gishtin në gojën e tij duke i dhënë shenjë që të heshtë dhe mos i tregoj askujt.

“Isha katërvjeçare kur për herë të parë më preku burrë i moshuat. Në moshë gjashtë vjeçare më dhunoi dhe kjo zgjati deri sa mbusha gjashtë vite”, ka rrëfyer për Reporter tani 31 vjeçarja Sanja.

Ajo thotë se personi i njëjtë, familjari i saj e ka dhunuar edhe vajzën e vetë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme