Vasili: Vetëm kryeministrit nuk i dhemb për humbjen e jetëve në këtë vend

Kreu i grupit parlamentar në LSI, Petrit Vasili reagon në lidhje me humbjen e jetëve të shqiptarëve në plazhet e vendit.

Sipas Vasilit vetëm kryeministrit Edi Rama nuk i dhëmb për humbjet e jetëve në këtë vend, pasi është i “zënë” duke vendosur nota dhe fletërrufe.

Vasili ka edhe disa fjalë për kreun e Agjencisë së bregdetit, Auron Tare.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme