Vdes gazetari Shpend Lokaj!

Ka vdekur gazetari Shpend Lokaj. Lajmin e ka bërë të ditur Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës përmes një njoftimi, ku ngushëllon familjen e gazetarit Lokaj, raporton Gazeta Blic.

Ky është telegrami i plotë i ngushëllimit dërguar familjes Lokaj nga Asociacioni i Gazetarëve:

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës shpreh ngushëllime për vdekjen e kolegut Shpend Lokaj.

Lajmi për vdekjen e Shpendit e ka prekur të gjithë komunitetin e gazetarëve. Në këto momente të rënda bashkëndjejmë me familjen dhe miqtë e tij. Shpendi ishte i përkushtuar në punën e tij si gazetarë në funksion të informimit të drejtë të qytetarëve.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme