Vdes modelja e njohur, e shkeli treni tek po bënte foto në shina (Foto)

Një modele shtatzënë vdiq nga shpejtësia e trenit në shinat e trenit kur po bënte një set fotografik.

 

Policia raportoi se Fredzania Thompson nga Texas po qëndronte sipër shinave kur treni erdhi me shpejtësi dhe e hodhi në anën tjetër të rrugës, duke e lënë të vdekur.

Së fundmi, 19-vjeçarja kishte zbuluar se ajo dhe i fejuari i saj do të prisnin një fëmijë.

Fredzania ishte studente, por dëshironte të vazhdonte karrierën e saj si modele. Ngjarja e tmerrshme ndodhi të premten, ndërsa të hënën ajo do të mbushte 20 vjeç.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme