Vdes një person dhe një tjetër i lënduar rëndë nga aksidenti i tmerrshëm në Klinë (Foto)

Sakte.net / 16 Shtator 2016 / 11:35

Një person ka humbur jetën një tjetër ka pësuar lëndime të rënda në aksidentin e ndodhur para pak çastesh në Volljak të Komunës së Klinës, në të cilin janë përfshirë dy vetura. Ndëra një një tjetër është lënduar rëndë

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme