Vdes një përson nga vërshimet në Shqipëri

Një person ka humbur jeten në Shqipëri si pasoje e vërshimeve që janë krijuar nga reshjet e shiut.

Xh.N. është mbytur në bashkinë Klos. Raportohet se ai është marrë nga rrjedha e një lumi dhe është zhdukur.

Reshjet e shiut kanë shkaktuar situate të rënëd në Shqipëri ku si pasojë është ndërprerë edhe procesi mësimor. Lapsi.al

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme