Vërshime në Pejë (FOTO)

Pasi në vendin tonë kohëve të fundit ka marrë mot pjesërisht i vranët dhe me të reshura të shiut, sot Peja është vërshuar në masë të madhe

 

Në fotografitë e mëposhtme mund ta shihni gjendjen aktuale në Pejë, ku shihet edhe një veturë pothuajse e mbuluar në gjysmë nga uji që u krijua prej reshjeve të shiut, njofton Klan Kosova.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme