Veseli e fton në takim ambasadorin Kosnett, ia tregon qëndrimin për shpërbërjen e Kuvendit

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli e ka ftuar në takim ambasadorin e SHBA-vë, Philip Kosnett.

Kosnett është parë të hyjë në ambientet e Kuvendit dhe sipas burimeve, Veseli e ka njoftuar atë me qëndrimin për të proceduar me shpërbërjen e Kuvendit.

Për këtë ai edhe ka thirrur të hënën mbledhjen e kryesisë së Kuvendit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme