Veseli ia dorëzon veteranëve draftligjin për mbrojtjen e vlerave të luftës së UÇK-së

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, i ka dorëzuar draftligjin për mbrojtjen e vlerave të luftës së UÇK-së përfaqësuesve të veteranëve të tyre.

 

Veseli ka thënë se është një ligj i vonuar por që është i rëndësishëm dhe pas propozimeve të marra nga OVL e UÇK-së ka thënë se do ta procedojnë në Kuvend

Ndërsa, Hysni Gucati kreu i OVL UÇK-së ka falënderuar Veselin për këtë draftligj dhe ka thënë se shumë shpejt do të sjellin edhe propozimet e tyre.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme