Veseli: Këto zgjedhje kërkojnë përgjigje

Kadri Veseli bartësi i listës PDK-AAK-NISMA  ka shkruar në profilin e tij zyrtar në FB se këto zgjedhje kërkojnë përgjigje.

Së bashku me Ramush Haradinaj, kandidatin e koalicionit PDK-AAK-NISMA, kërkoj voten e veteranëve. /sovrani.info

Ky është postimi i plotë i tij: 

Këto zgjedhje kërkojnë përgjigje – kujt mund t’ia besoni sigurinë e fëmijëve tuaj dhe fëmijëve të fëmijëve tuaj?

Në takimin me veteranë, Ramushi dhe unë kërkuam votën e tërë Kosovës për një lidership të sigurt, një lidership që merr vendime.  #FillimiRi

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme