Veseli: Shumë shpejtë Lista serbe do të kthehet në institucione

E mërkurë, 19 Tetor 2016  –  Sakte.net

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se shumë shpejtë Lista serbe do tu kthehet institucioneve të Kosovës.

Ai ka deklaruar se vazhdimisht është në kontakt me përfaqësues të kësaj liste dhe se beson që ata do të vzhdojnë punën e tyre në institucione. Madje sipas Veselit është në interes të komunitetit serb kthimi i tyre në Kuvend e Qeveri.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme