Vetëvendosje shpall zgjedhjet e brendshme

Lëvizja Vetëvendosje sot mban konferencë, ku njofton për shpalljen e zgjedhjeve të brendshme.

“Lëvizja Vetëvendosje të shtunën në orën 11:00, organizon konferencë ku njofton për shpalljen e zgjedhjeve të brendshme për përcaktimin e kandidatëve për kryetar komune dhe asamble në zgjedhjet lokale 2017”, thuhet në njoftimin e VV-së.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme