Vetëvritet një grua në Kumanovë

Një vetëvrasje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në lagjen afër xhamisë së qytetit të Kumanovës.

Agjencia e lajmeve INA mëson se një grua është vetëvrarë për motive të cilat akoman nuk janë zbardhur nga organet e policisë.

Policia ka kryer ekspertizën duke bllokuar rrugën ku ndodhi ky akt i rëndë. Ministria e Punëve të Brendshme deklaroi se do të dal me detaje dhe hollësi lidhur më këtë rastë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme