Vetura që po sinjalizonte aksidentin në autostradë goditet nga një kombi që s’ndalet

Një person është vetaksidentuar në autostradë në afërsi të Prizrenit pasi nga pakujdesia ka humbur kontrollin mbi veturën e tij.

Si pasojë e aksidentit ai ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në Prizren.

Ndërkohë, një furgon me targa te njohura për policinë e ka goditur veturën e kompanisë për Mirëmbajtje të Autostradës e cila ishte duke bere sinjalizimin e aksidentit të mëparshëm.

Nga aksidenti i dytë kanë pësuar lëndime tre punëtorë të Mirëmbajtjes. Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe janë jashtë rrezikut për jetë.

© KOHA.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme