VETVENDOSJE:Adem Grabovci qendra e punësimeve familjare dhe partiake (foto)

“Numrat e publikuar ne këtë poster janë numrat personal të Adem Grabovcit. Nga përgjimet e publikuara deri më tani dhe nga ato që priten të publikohen po faktohet kapja e shtetit nga klani “Pronto”. Ky pushtet rrëzohet vetëm përmes presionit të secilit nga ne. Telefononi!”, shkruan Lëvizja Vetëvendosje.

Lëvizja Vetëvendosje i ka publikuar numrat e personal të celularit të Adem Grabovcit.

“Numrat e publikuar ne këtë poster janë numrat personal të Adem Grabovcit. Nga përgjimet e publikuara deri më tani dhe nga ato që priten të publikohen po faktohet kapja e shtetit nga klani “Pronto”. Ky pushtet rrëzohet vetëm përmes presionit të secilit nga ne. Telefononi!”, shkruan Lëvizja Vetëvendosje. /Lajmi.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme