VIDEO/ 34-vjeçarja humb drejtimin e makinës dhe përfundon e përmbysur në anë të rrugës. Ja çfarë dyshohet

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Levan Tepelenë, pranë fshatit Kafaraj.


Mësohet se një automjet tip “Ford”, që drejtohej nga një vajzë 34- vjeçare ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë jashtë rrugë.


Në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe autoambulanca që kanë shoqëruar për në Spitalin e Fierit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sipas informacioneve, vajza udhëtonte e vetme dhe shkak dyshohet përgjumja ose përdorimi i telefonit.

Fier/Informacion paraprak

Më datë 13.06.2024, rreth orës 10:00, në Kafaraj, shtetasja M. B., 34 vjeçe, duke drejtuar automjetin, ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Nga aksidenti është dëmtuar shtetasja M. B., e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme