Video nga sulmi i sotëm në Turqi (pamje të rënda)

Sot herët në mëngjes në qytetin Kayseri në Turqi ka ndodhur një sulm me bombë.

Sipas raportimeve të deritashme sulmi ka ndodhur nga një automjet bombë që ka sulmuar një autobus, me të cilin po transportoheshin disa ushtarë turq, transmeton Koha.net.

Numri i vikimtave ende nuk është bërë i ditur, ndërsa të lënduarit shkojnë mbi 25 persona.

Më poshtë mund të shihni një video që është bërë pak sekonda pas sulmit dhe pamjet janë vetëm për të rritur.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme