Video për Kosovën që po çmend serbët në internet (Video)

E martë, 08 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Dy video me të njëjtin emër, Kosovo. Janë këto dy video për të cilat serbët dhe shqiptarët grinden dhe shahen vazhdimisht.

 

Videot janë bërë me fotografi dhe shkrime. Ju ftojmë t’i shikoni….

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme