VIDEO / Publikohen pamjet kur autorët i afrohen Sokol Mëngjesit dhe e dhunojnë brutalisht, avokati rrëzohet në tokë

Janë publikuar pamjet që paraqesin momentin kur avokati Sokol Mëngjesi sulmohet në mënyre brutale nga 4 persona.


Video është siguruar nga gazetari Igli Çelmeta, ku duket qartë momenti i daljes së avokatit nga ambientet e kopshit, për t’u sulmuar më pas nga 3 persona.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme