Vijnë pamjet e atentatorit pas plagosjes së ambasadorit rus

Atentatori i ambasadorit rus, identiteti i te cilit tani per tani nuk eshte bere i njohur, por raportohet se ka folur ne gjuhen arabe dhe turke, ndodhej menjehere pas shpines se ambasadorit./Sakte.net

Rusya Büyükelçisi Karlova saldırı anının fotoğrafları

Rusya Büyükelçisi Karlova saldırı anının fotoğrafları

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme