Visar Ymeri: Nuk mund t’i them lamtumirë Astritit

Fjala e Ymerit:

E dashura familje Dehari, unë sot nuk kam se si t’ju ngushëlloj por vetëm të iu bashkëndjej Astritin tuaj dhe tonin. Astritin që na deshti kaq shume dhe e deshëm shumë. Të dashtur miq dhe pjesëmarrës në këtë ceremoni është vështirë të mblidhemi për lamtumiren e Astritin ku nuk mundemi të pranojmë ndarjen nga ai. Ai nuk u ndal kurrë së punuari dhe nuk mund t’ia themi lamtumirën. Ai nuk shkon dhe prandaj sot flas me krenari që si e njohëm dhe punuam me të. Është e pa mundur të gjejë një organizim të VV pa qenë aty Astriti.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme