Vjedhin në një lokal, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar në fshatin Vitomiricë të Pejës, pasi që të njëjtit me forcë kanë depërtuar në lokalin pronë e ankuesit dhe nga aty kanë vjedhur gjësende të ndryshme.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme