Vjedhin para dhe stoli ari, arrestohen katër persona

Katër persona janë arrestuar në fshatin Isniq të Deçanit, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e lartcekur duke vjedhur para dhe stoli ari në vlerë 6000 euro.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.