Vjen në Shqipëri zyrtari i DASH-it, takimi i parë me Gramoz Ruçin

Pas mbërritjes në Tiranë drejtori i ri i Ballkanit në Departamentin e Shtetit, David Kostelancik do të zhvillojë paraditen e sotme një vizitë takim me kreun e Kuvendit, Gramoz Ruci.

Takimi do të zhvillohet në orën 11:00 në Kryesinë e Kuvendit.

Ai pritet që të takohet me kryeministrin Edi Rama dhe kreun e opozitës, Lulzim Basha.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme